Pożyczki pod zastaw bezpieczna pomoc dla wymagających


 Pożyczki pod zastaw- bezpieczna pomoc dla wymagających

Pożyczka hipoteczna jest to gotówkowy odpowiednik zwykłego kredytu hipotecznego - dzięki powiązaniu długu z bezpiecznym zastawem hipotecznym na nieruchomości klient poniesie znacznie mniej kosztów w porównaniu do oferty gotówkowej. W rzeczywistości pełny proces najczęściej przebiega całkiem sprawnie a klient jest w stałym kontakcie z naszym pracownikiem i definitywnie zamyka się w 2-3 dniach od momentu zgłoszenia chęci uzyskania pożyczki do dnia podpisania umowy.

Kwoty które to mozna wnioskowac to od 10 000 brutto do 10 milionów. Istotnym elementem wniosku wydaje się być również informacja prowadzonej działalności gospodarczej czyli numer NIP oraz nazwa firmy. Kredyty pod zastaw nieruchomości pozabankowe nawet na 5 lat.

Jeśli potrzebujesz prywatnej pożyczki i posiadasz majątek, na pewno Ci wspomożemy. Wyrażam zgodę w przetwarzanie danych przez Pożyczki pod zastaw Sp. z. i podmioty powiązane. Potrzebują środków na wykończenie i zwiększenie wartości nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży.

Pożyczka poza bankowa ma bardzo dużą przyznawalność. Za pomocą naszym asortymencie pożyczki możecie Państwo spłacić wszystkie swoje obciążenia i zobowiązania, które zakłócają porządek finansowy prowadzonej aktywności gospodarczej.

Gwoli pozyczek pod zastaw apartamentu mieszkalnego Gdansk, Gdynia z zastawem hipotecznym w dziale 4 kw i kwotami do 20-25 tys dajemy mozliwosc podpisania zdalnego umowy notarialnej przy miejscowoci u Panstwa-bez obecnosci spolki-koszty kredytujemy.

Nieruchomość stanowiąca przedmiot zabezpieczenia może być obciążona kredytem bankowym, który być może pozostać, ile jest terminowo obsługiwany przez Klienta. Wszystko zostało mi wyeksplikowane jasno i precyzyjnie, razem z aktem notarialnym.

Odmiana umowy pożyczki oraz do niej zapisy w całości oparte są zasadach zgodnych z kodeksem prawa cywilnego. Realizujemy kredyty na spłaty istniejących zobowiązań: komorniczych, windykacyjnych, ZUS, US oraz prywatnych a też pożyczki na dla prowadzących działalność gospodarczą.

Nasze pożyczki udzielane są bez sprawdzania klienta w bazach dłużników BIK/BIG, ZUS/US, także które mają problemy komornicze, dlatego dostaniesz wsparcie w trudnej sytuacji finansowej. Kredyt pod zastaw nieruchomości jest więc wyjściem szybki i bezpiecznym!

Informacje

Dodany: 2017-08-12
Kategoria: pożyczki pod zastaw mieszkania

Tagi dla artykułu

czyszczenie bik, kredyt dla zadłużonych